slider-3-17957.png

Moda Falcı En İyi Kahve Falı

Moda, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan tarihi bir semttir. Moda semti, Marmara Denizi kıyısında yer alan ve tarihi dokusu, dar sokakları, butikleri, kafeleri, restoranları ve güzel evleriyle ünlüdür. İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Moda, 19. yüzyılda İstanbulluların tatil yapmak için gittikleri bir yer haline gelmiştir.

Moda semti, özellikle Cumartesi günleri kurulan Moda Pazarı ile ünlüdür. Pazar, yöresel ürünlerin yanı sıra antika eşyalar, el işleri, takılar ve diğer hediyelik eşyalar gibi birçok farklı ürün sunar. Pazarın etrafında, sokak sanatçıları, müzisyenler ve yerel sanatçılar gibi birçok farklı kişi de yer alır.

Moda Falcı

Semtin en ünlü yapılarından biri, 1908 yılında inşa edilen ve İstanbul Modern Sanat Müzesi'nin yer aldığı tarihi Tabhane binasıdır. Ayrıca Moda semti, tarihi Moda İskelesi'ne de ev sahipliği yapar. Moda İskelesi, İstanbul Boğazı'na açılan bir liman görevi görmüş ve günümüzde de balıkçı teknelerinin yanı sıra, feribot ve deniz taksi seferleri için kullanılmaktadır.

Semtteki sokakların büyük bir kısmı dar ve yokuşlu olduğundan, yürüyüş yapmak burada oldukça keyifli bir aktivitedir. Moda semti, aynı zamanda Kadıköy'ün merkezi bir noktasında yer aldığı için ulaşım açısından da oldukça kolaydır. Metro, otobüs, dolmuş ve vapur seferleri gibi birçok farklı ulaşım aracıyla semte kolaylıkla ulaşılabilir.

Moda Falcı

Sonuç olarak, tarihi dokusu, sokakları, butikleri, kafeleri ve restoranlarıyla ünlü Moda semti, İstanbul'un en sevilen semtlerinden biridir. Hem yerel halk hem de turistler tarafından ziyaret edilen semt, İstanbul'un kültür ve sanat hayatının da önemli bir parçasıdır.

Fal Paketleri

FAL BAKTIRMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ.

FALCILARIN HER NE KADAR 6. HİSLERİ KUVVETLİ OLSADA
FALA İNANMA FALSIZ KALMA DEMİŞLER
FALCILAR SİZE ŞEKİLLERİ YORUMLARLAR VE 6. HİSLERİYLE HAREKET EDERLER...

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE DERLERYA
HADİ ŞİMDİ NEYSE HALİNİZ ÇIKSIN FALİNİZ :)
FALLARDA ABARTMAMAK KAYDI İLE SÜRE SINIRLAMASI YOKTUR.
FALLAR WHATSAPPDAN ONLİNE CANLI GÖRÜNTÜLÜDÜR
SİZ SESLİ YADA SES KAYDI İSTERSENİZ O ŞEKİLDE BAKIM YAPILIR.

Kahve Falı

Detaylı Kahve Falı Bakımı

Kahve Mum Aşk Falı 1

Detaylı Kahve Falı Bakımı