Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya gelecekle ilgili yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı gibi birçok fal çeşidi bulunur.

 
Hayatımızda her an farklı şeyler yaşıyoruz. Öngörüler almak isteyebiliyoruz, yada dertleşmek.Özellikle belirsizlik yaşadığımız durumlarda ne yapacağımızı bilemiyoruz. Yaşadığımız durumlarda özellikle sıkıntıların  içerisinde bir çıkış yolu arıyoruz. Bu problemler içerisinde olduğumuz noktada Osmangazi Fal sizlere dev bir hizmet sunuyor. Osmangazi fal seçmek için pek çok sebebiniz bulunmaktadır. Osmangazi fal ile çalışmakta olan en iyi falcılar sayesinde uzmanlardan hayatınıza bir dokunuş alacaksınız.

Türkiye içerisinde her nerede olursanız olun Osmangazi Falcılar ile falınıza baktırabilirsiniz. Osmangazi dışında bir yerde ikamet ediyorsanız onun da çözümü Osmangazi Falda yer alıyor. Osmangazi online görüntülü fal sayesinde her nerede olursanız olun günün her saati fal servisinden hizmet alabilmektesiniz.

 
Osmangazi fal içerisinde yaygın olarak bilinen fal türlerinin yanı sıra tercih ettiğiniz fal türüne göre hizmet almanız mümkün. Osmangazi en iyi falcılar Osmangazi fal cafe de sizlerle buluşuyor. Siz de fal bakım hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçerek size uygun saatte randevu oluşturabilirsiniz. Özellikle en kolay erişime sahip olduğu için bakımı yapılan kahve falı oldukça ünlü bir fal türüdür. Bununla birlikte tarot , katina, konuşturma kartları, su falı, aşk falı gibi fal hizmetleri ile de alanında uzman kadrosuyla size dev bir hizmet sunmaktadır. Osmangazi fal hizmetlerinden faydalanmak için Osmangazi’da olun olmayın her an ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. 
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte Osmangazi fal Cafe dijitalliği takip ediyor ve deneyimli falcı kadrosu ile sizlere Osmangazi online fal bakımı gerçekleştirebiliyorlar. Seçeceğiniz herhangi bir fal fark etmeksizin online fal sayesinde siz de duru görü yapabilir belirsizliklerinizi giderip geleceğinize yönelik öngörüler alabilirsiniz.
 
 
Osmangazi Falcı Yorumları nı dikkatlice inceliyorsunuz. çünki Osmangazinın en iyi falcısını bulmak istiyorusunuz
Osmangazi içerisinde dev bir hizmet ekibi ile harika işlere imza atan ve bugüne kadar pek çok kişinin hizmet alıp memnun kaldığı Online Görüntülü Hizmet sunan Osmangazi Fal Cafe istediğiniz her an sizlere hizmet sunabilmektedir. Baktırmak istediğiniz fal türüne göre alanında uzman falcıları sizlere yönlendirerek fal bakımlarınız ronline görüntülü andevulu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Fal Paketleri

FAL BAKTIRMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ.


FALCILARIN HER NE KADAR 6. HİSLERİ KUVVETLİ OLSADA
FALA İNANMA FALSIZ KALMA DEMİŞLER
FALCILAR SİZE ŞEKİLLERİ YORUMLARLAR VE 6. HİSLERİYLE HAREKET EDERLER...

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE DERLERYA
HADİ ŞİMDİ NEYSE HALİNİZ ÇIKSIN FALİNİZ :)
FALLARDA ABARTMAMAK KAYDI İLE SÜRE SINIRLAMASI YOKTUR.
FALLAR WHATSAPPDAN ONLİNE CANLI GÖRÜNTÜLÜDÜR.SİZ SESLİ YADA SES KAYDI İSTERSENİZ O ŞEKİLDE BAKIM YAPILIR.

Kahve Falı
Detaylı Kahve Falı Bakımı
Tarot Falı
Detaylı Tarot Falı Bakımı
Kahve+Tarot Falı
Detaylı Bakımı
Yıldızname
Yıldızname Bakımı
Kahve Mum
Aşk Falı 1
Kahve ve Mum falının
Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Ateş
Aşk Falı 1
Kahve ve Ateş falının
Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Kum
Aşk Falı 1
Kahve ve Kum falının
Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Su
Aşk Falı 1
Kahve ve Su falının
Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Tarot Mum
Detaylı Aşk Falı 1
Kahve Tarot Mum falının
3'ü Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Tarot Ateş
Detaylı Aşk Falı 2
Kahve Tarot Ateş falının
3'ü Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Tarot Kum
Detaylı Aşk Falı 3
Kahve Tarot Kum falının
3'ü Birlikte Detaylı Bakımı
Kahve Tarot Su
Detaylı Aşk Falı 4
Kahve Tarot Su falının
3'ü Birlikte Detaylı Bakımı

İPEK FAL BİLİM MERKEZİ Osmangazi
Adres: Kızılay, Yüksel Cd. 9/15 D:Kat 4, 06420 Çankaya/Osmangazi
VERGİ DAİRESİ : ÇANKAYA
VERGİ NUMARASI :5840077303
FAALİYETİ : 960903 - FAL , ASTROLOJİ VE SPİRİTUALİST HİZMETLERİ
FAL RANDEVU HATTI   0551 074 62 61
sitemap